Zdrowe życie seksualne, przedłuża życie mężczyzn

Zdrowe życie seksualne, przedłuża życie mężczyzn

Zdrowe życie seksualne, przedłuża życie mężczyznWłoscy lekarze przeprowadzili szereg badań i określić, jak zdrowe życie seksualne, tym mniej sercowonaczyniowych problemów dla mężczyzn.

„To, co wynika z badań, mężczyźni, którzy mają aktywne życie seksualne, i ci, którzy są wierni swoim partnericama, mają mniej sercowonaczyniowych problemów i żyją dłużej.”

„Zwiększona aktywność seksualna produkuje więcej testosteronu, co prowadzi do zmniejszenia depresji i lepiej, choroby układu sercowo-naczyniowego wydajności, co oznacza, poprawia przemianę materii.”

Dr Jannini powiedziała, jak badanie przeprowadzone na Uniwersytecie we Florencji na 4000 mężczyzn, określenia, jak ci, którzy byli niewiernymi mają zły sercowonaczyniowa wydajność, a wszystko dlatego, że „w dalszym ciągu borykają się ze zwiększonym stresem z powodu ich niewiary.”

Dodała, badanie wykazało, jak słaba jakość życia seksualnego, może również prowadzić do depresji.

I podkreśla, jak zwiększona ilość testosteronu jest produkowany podczas seksu, dobre dla mężczyzn, bo wydaje nadmiar cukru i zmniejsza ryzyko chorób serca.

„Ludzie, którzy mają cukrzycę, mają, w szczególności korzyści od zdrowego życia seksualnego, pożycie również pomaga uniknąć problemów z gruczołu krokowego u mężczyzn.”

Z to badanie wybiórczo jeszcze jeden, który doskonale uzupełnia. A to nam zgodnie z ich wstępnymi wynikami badania vođenima w rzymskim uniwersytecie „La Sapienza”, opowiada, jak większą ilość czasu spędzonego na telefon komórkowy, może wpływać na ruchliwość plemników, czyli może stanowić zagrożenie dla męskiej płodności.

„Dane wstępne, a my jeszcze sprawdzić na obecność innych czynników, to są ludzie, którzy dużo mówią na telefony komórkowe, najczęściej są one pod napięciem lub znacznie więcej piją i palą, i to z pewnością może mieć wpływ na jakość nasienia.” http://www.amdstone.pl/

Anoreksja coraz częściej można spotkać u mężczyzn,

Coraz więcej mężczyzn i chłopców, potrzebuje pilnej pomocy z powodu zaburzeń odżywiania.

Bulimia i anoreksja najczęściej kojarzy się z kobietami, szczególnie z dziewczynami adolescentske wieku. Niemniej jednak, liczba mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia odżywiania w zeszłym roku wzrosła o 16%.

Eksperci twierdzą, że główną przyczyną presji ze strony rówieśników, chęć do osiągnięcia wyimaginowanej idealnej ciała, jak je mają męskie gwiazdy i modelki.

Mężczyźni niewygodne przyznać, że cierpi na zaburzenia odżywiania, bo jest od nich nie oczekuje.

Badanie przeprowadzone w wielkiej Brytanii, gdzie w zeszłym roku 228 mężczyzn skierowano do szpitala z powodu zaburzeń odżywiania. Jednak liczba ta jest tylko niewielka część pacjentów, bo to byli pacjenci, którzy byli tak chorzy, że im zajęło pilnie hospitalizacji.

Naukowcy szacują, że piąta część, czyli około 1.6 mln Brytyjczyków, cierpiących na niektóre formy zaburzeń odżywiania.

„Nie możemy z całą pewnością powiedzieć, że dokładna liczba osób, cierpiących, ale teraz jest pewien, że na zaburzenia odżywiania cierpią i mężczyźni”, przekazuje MailOnline oświadczenie.

Pragnienie, aby osiągnąć idealne ciało może stać się obsesją. Tendencja ta, która rozprzestrzenia się coraz bardziej, szczególnie wśród młodzieży, jest bardzo niebezpieczne. W końcu, istnieją inne sposoby odchudzania, które są zdrowe i pięknie wyglądające.

 

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *