Chocolate slim które czyhają na każdego mężczyznę

Duży brzuch

Wiadomo, że mężczyźni rzadko odchodzą do lekarza, a w stanie ignorować objawy Chocolate slim, dopóki nie stały się tak bolesne lub do momentu ich piękna połowa nie przyciąga na wyjazd do lekarza. Istnieją różne objawy, które wskazują, że z twoim zdrowiem jest coś nie w porządku, od chrapania, więc nie udało się osiągnąć erekcji.

Nie jest rzadkością, że nawet wtedy, gdy człowiek uznaje, że musi iść do lekarza, samemu przechodząc jak zmusić kota do wody.

Według amerykańskiego badania, 92% mężczyzn, po tym, jak zauważyli nietypowe objawy, czekać co najmniej kilka dni, zanim odwiedzić lekarza, i trzeba iść natychmiast. Tak samo będzie 29% mężczyzn, wyjazd do lekarza odkładać jak najwięcej.

W tym przypadku kobieta odgrywa ważną rolę. Na pewno nagovorite swoją silną połowę na wyjazd do lekarza, bo on sam pewnie nie prędko się tam dostać.

Duży brzuch Chocolate slim

Duży brzuchMężczyźnie wielkość brzucha nie powinien być większy niż obwód bioder, i lepiej by było, gdy obwód talii nie zostanie przekazana ponad 100cm.

Jeśli ilość jego talii powyżej, Chocolate slim ma zwiększone ryzyko wystąpienia chorób serca i cukrzycy. Duży brzuch może również prowadzić do udaru mózgu, apneju i choroba zwyrodnieniowa stawów.

Umiarkowane diet i ćwiczeń, które można zmniejszyć brzuch, a zatem i ryzyko chorób serca i cukrzycy.

Przestańcie, który występuje w przypadku dostania się soki, nawet dijetnih, jak i alkoholu, bo w ten sposób, bez nadmiernego wysiłku stracić 4,5 kg w rok. Codzienne umiarkowane ćwiczenia, które zawiera w sobie ćwiczenia aerobowe, ale i ćwiczenia siły, pomaga przy redukcji brzucha i zachowania zdrowia.

Częste zaparcia

Nadmierne napięcie, które występuje podczas odbywania kary pozbawienia wolności może powodować bolesne i nieprzyjemne hemoroidy. W wieku po 50 lat, zaparcia częściej występuje u mężczyzn i kobiet, a przyczyną jest spadek poziomu ćwiczenia fizyczne, zmiana stylu odżywiania, leków i różnych chorób.

Przewlekłe zaparcia mogą być objawem raka jelita grubego, który blokuje fotel, aby wyjść z ciała. W rzeczywistości, każda zmiana kodu stolca (zaparcia lub biegunka), która Chocolate slim trwa dłużej niż 2 tygodnie wymagają iść do lekarza. I zaparcia i biegunki mogą być spowodowane przez raka jelita grubego, który z wszystkich rodzajów raka, trzeci pod względem częstotliwości i częściej występuje u mężczyzn.

Rak jelita grubego może występować kilka lat, zanim pierwsze objawy wystąpienia, dlatego niezwykle ważne jest, aby upewnić się, na każdej zmianie, jak krew w stolcu, niewyjaśniona utrata masy ciała, zmęczenie, skurcze i wzdęcia.

Problemy z erekcją

To nie jest stan, który stanowi zagrożenie muškarčevom ego, ale i zdrowie. Problemy z erekcją mogą być skutkiem zażywania niektórych rodzajów leków, wysokiego ciśnienia krwi lub palenia.

Jedno niemieckie badania wykazały, że zaburzenia erekcji często zgłaszają zwiększone ryzyko wystąpienia zawałów serca, udarów mózgu, wysoki poziom cholesterolu, cukrzyca, choroby nerek, przewlekły alkoholizm, stwardnienie rozsiane, krvožilnih i chorób neurologicznych.

Nie zapominaj także, że stres, lęk, depresja, poczucie winy i brak pewności siebie powodują od 10 do 20% przypadków zaburzeń erekcji. Problemy z erekcją wymagają wyjścia do lekarza, gdy przeszkadzają prowadzić zdrowe życie seksualne.

Opalanie bez ochrony Chocolate slim

Opalanie bez ochronyRak skóry jest najczęstszym rodzajem nowotworu, który pojawia się u mężczyzn i kobiet. Kobiety w ostatnim czasie wiele savjesnije odsłaniając słońce, podczas gdy mężczyźni wciąż uważają, żeby im słońce nie może nic, a badania wykazały, że rak skóry nawet o 50% częściej powoduje śmierć u mężczyzn niż u kobiet.

Czynniki ryzyka, na które mężczyźni powinni zwrócić uwagę:

 • jeśli jesteś w wieku powyżej 40 lat
 • mieć jasną skórę, rude włosy i niebieskie oczy
 • trudno w ciemnej
 • częste narażając się na słońcu lub w solarijima
 • istnieje przypadek raka w rodzinnym anamnezi
 • mają osłabiony układ immunologiczny

Wybierz krem, którego ochronny czynnik nie mniej niż 30 i jej ochrony wszystkich miejscach, które są narażone na działanie słońca, w tym twarz, uszy, szyję i ramiona. Podczas opalania i kąpieli, stosować krem po każdej kąpieli.

Niezdrowa dieta

Niestety, niestrawność lub zgaga często są wynikiem ciężkiej i Chocolate slim, najczęściej fast-food. Czasami zgaga nie powinno być gotowi do tego, ale jeśli dzieje się 2 i więcej razy w tygodniu, i trzeba koniecznie udać się do lekarza, bo to może będzie, że cierpisz na gastroezofagealnog refluks, który, jeśli nie jest leczone, może powodować krwawienia, bóle, zapalenia, wrzody i raka przełyku.

Na szczęście większość przypadków zgagi łatwo wyleczyć, bo trzeba zmniejszyć spożycie niektórych substancji:

 • trans-kwasy tłuszczowe
 • smażone potrawy
 • cukier
 • napoje gazowane
 • kwaśne owoce i warzywa
 • alkohol
 • mięta
 • czekolada
 • orzechy
 • kofeina
 • tłuste jedzenie

Jeśli te wskazówki nie pomogą, koniecznie skontaktuj się z lekarzem, ponieważ zapalenie może prowadzić do Barrettov przełyku, która u niektórych przypadków przyczyną rozwoju raka przełyku.

Ciągłe Chocolate slim pragnienie

Ciągłe pragnienie jest objawem cukrzycy, chorób autoimmunologicznych, co podnosi poziom cukru we krwi. Częste oddawanie moczu, ekstremalny głód, zmęczenie, niewyjaśniona utrata masy ciała lub zwiększenie masy ciała, zaburzenia widzenia, rany, które powoli zacjeljuju, częste infekcje, zaburzenia erekcji i czując mrowienie w rękach i nogach, oraz objawy cukrzycy.

Cukrzyca jest szóstego wiodącym przyczyną śmierci mężczyzn i czynniki ryzyka:

 • jeśli jesteś w wieku powyżej 45 lat
 • masz przypadek chocolate slim w rodzinie anamnezi
 • otyłość
 • wysokie ciśnienie krwi
 • wysoki poziom cholesterolu
 • choroby krvožilonog systemu w rodzinnym anamnezi
 • brak aktywności fizycznej

Prosty test krwi u lekarza, może pokazać, że cierpisz na cukrzycę, czy nie. Duże znaczenie, że w leczeniu cukrzycy dowiedzieć się, że przed tym, jak on nie będzie miał poważne konsekwencje, jak amputacja kończyn, a w najgorszym wypadku śmierć.

Chrapanie

ChrapanieOkresowo chrapanie nie sprawia żadnych Chocolate slim problemów ze zdrowiem. Na przykład, chrapanie podczas przeziębienia lub grypy, jest zjawiskiem normalnym, ponieważ układ oddechowy nadražen i duszno.

Jednak częsty chrapanie, który towarzyszy i rzadkich zaprzestaniem oddychania jest objawem bezdechu sennego. Jeśli bezdech nie jest leczone, zwiększa się ryzyko wystąpienia wysokiego ciśnienia krwi, nieprawidłowej pracy serca, udaru mózgu i zawału serca, a także nagłej śmierci.

Jeśli cierpisz na bezdech, koniecznie skontaktuj się z lekarzem, zmiana pozycji snu, stracić na wadze, należy unikać alkoholu i dużych posiłków przed snem.

Trudno oddychać

Trudności w oddychaniu, duszność i przewlekły kaszel może być wynikiem astmy, otyłości czy chorób układu sercowo-naczyniowego, ale również informują, chronicznego opstruktivnu plućnu choroba (COPD), która nawet kwinty wiodącym przyczyną śmierci u mężczyzn.

POCHP jest prawie zawsze spowodowane paleniem biernym paleniem tytoniu, zdrowia, spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza i kurzu. Objawy nigdy nie należy ignorować, ponieważ choroba może stać się coraz gorzej.

Ból podczas oddawania moczu

U kobiet ból przy oddawaniu moczu, zwykle wskazuje na infekcję dróg moczowych, a u mężczyzn sygnalizuje gruczołu krokowego lub raka prostaty.

Jeśli żyją Chocolate slim wystarczająco długo, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że mężczyzna spotyka się z gruczołu krokowego, który występuje z powodu zmian hormonalnych, spowodowanych starzeniem się. Nawet 60% mężczyzn w latach sześćdziesiątych, i 90% z nich w ciągu lat siedemdziesiątych ma prostaty.

Rak prostaty występuje u jednego z sześciu mężczyzn. Na wczesnym etapie raka gruczołu krokowego, zwykle nie mają żadnych objawów. Ryzyko zwiększa się w latach pięćdziesiątych, dlatego bardzo ważne jest, aby regularnie odwiedzać lekarza, nawet jeśli nie czujesz żadnych objawów.

Inne objawy raka prostaty krew w moczu lub nasieniu, ból w obrębie miednicy i częste infekcje dróg moczowych.

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *